Vítá vás největší obchod se starožitným nábytkem a doplňky!

CZ / EN

O nás


Našim cílem je spokojenost zákazníků.

Firmu Starožitný nábytek založil v roce 1991 Václav Stodola, který neustále pokračuje v tradici jednoho z největších obchodů se starožitnostmi nejen v Praze, ale v rámci celé ČR.

Z původních 35 m2 prodejní plochy v roce 1991 se firma postupně rozrůstala a v roce 1997 otevřela největší prodejnu starožitného nábytku v Praze. Od roku 2010 jsme na Žižkově.

Dnes nabízíme své zboží a služby na největší prodejní ploše v celé ČR.

Jsme unikátní tím, že všechno zboží si lze u nás prohlédnout (máme vše skladem), koupit a ihned vám zajistíme dodatečný servis, jako restaurování, dopravu, nebo proclení a dopravu do celého světa!

Oblíbená služba je půjčovna, kdy si dané zboží půjčíte pro vaši příležitost jako svatba, výjimečné jednání, raut, natáčení filmu, nebo reklamy a mnoho dalšího…

Zákazníkům poskytujeme ucelený servis na profesionální úrovni!

Profesionalita a spolehlivost je i důvodem, že náš starožitný nábytek hrál nejenom v hollywoodských filmech, byl na svatbách významných lidí (včetně prezidenta), ale zdobí interiéry a dělá radost mnoha lidem po celém světě (Evropa, USA, Japonsko, Rusko…).

U nás můžete koupit vše od renesance až po funkcionalismus. Náš nábytek je většinou dokonale restaurován, plně funkční a připravený k okamžitému používání. Nabízíme však i starožitný nábytek v původním stavu před opravou. Restaurování a Dopravní servis vám rádi zajistíme.

Kromě starožitného nábytku nabízíme též široký sortiment ostatních starožitností - obrazy, grafiku, hodiny, sklo, porcelán, svítidla aj.

Chcete-li naší firmě nabídnout vaši starožitnost k odkoupení, kontaktujte nás a my se s vámi domluvíme na prodeji v našem bazaru formou komisního prodeje, nebo za hotové.

Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním a dotazem v oboru starožitnosti, rádi s vámi navážeme spolupráci!

Odkazy


www.drnona.eu/cs/ - Přírodní přípravky pro regeneraci organismu

www.auditorchramostova.eu – Auditor potravinářských provozů

www.josef-hoffmann.com – Prodejní galerie od mistra secese

www.stehovani-antik.cz – Stěhování a doprava nábytku i uměleckých děl

Kontaktní formulář


Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.